KODAK EXPRESS PERAKENDE DENEYİMİ

KODAK EXPRESS
SİZE BENZERSİZ BİR
TEKLİF SUNUYOR

Kodak Express ‘hizmetleri’ birçok perakendeciye göre fark yaratan pozitif niteliklere sahiptir ve bu nitelikler, müşterilerimizin bu avantajları fark ederek Kodak Express mağazalarını her türlü fotoğraf basma ihtiyaçları için tek adresleri haline getirmelerini sağlayacak şekilde ele alınmalıdır.

Kodak markası
Kalite, güvenilirlik ve emniyet söz konusu olduğunda Kodak adı birinci sıradadır. İnsanlar bulundukları yerde alışveriş yaparak daha fazla seyahat etmeye başladıklarından baskı gereksinimlerinin uygun şekilde karşılanabileceği bir isim aramaktadırlar.

Personelin bilgi ve uzmanlık düzeyi
Diğer perakendecilerin birçoğu, baskı seçeneklerini değerlendirirken müşterilere aradıkları yardımı ve rehberliği sağlayacak zamana ya da bilgiye sahip değildir. Kodak Express üyesi olarak personeliniz, yardımcı olabilecek ve tavsiyelerde bulunabilecek şekilde eğitilir. Bu müşterinin deneyimini daha keyifli kılarken bağlılığı teşvik eder.

Hizmetlerin derinliği ve geniş kapsamlılığı
Bir fotoğraf uzmanı olarak Kodak Express, diğer perakendecilerin sunduğu standart baskı hizmetlerinden çok daha fazlasını sağlayabilir. Birçok katma değer sağlayan seçeneğin bulunabilirliği, müşterilere aralarından seçim yapabileceği daha fazla seçenek sunar ve daha karlı işlemler yapabilmenizi mümkün kılar.

Büyük promosyon olanakları
Kodak Express mağazalarında satılan ürünlerin ve sunulan baskı seçeneklerinin çeşitliliği sayesinde müşterilere her türlü promosyon uygulanabilmektedir. Bu da iyi tasarlanmış yüksek etkili grafiklerle bir araya geldiğinde daha geniş kapsamlı hedefe yönelik öneriler sağlar ve mağazanıza daha fazla müşteri çeker.

View E-Book        PDF olarak indir