KODAK EXPRESS — DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

WYJĄTKOWA OFERTA
SIECI
KODAK EXPRESS

Usługi Kodak Express posiadają charakterystyczne cechy, które wyróżniają je pozytywnie na tle innych sprzedawców detalicznych. Cechy te muszą zostać podkreślone, tak aby zostały zauważone przez klientów, którzy wybiorą punkt fotograficzny Kodak Express w celu wykonania odbitek wszystkich swoich zdjęć.

Marka Kodak
Marka Kodak nie ma sobie równych, jeśli chodzi o jakość, niezawodność i zaufanie. Zarówno podczas zakupów na lokalnej ulicy handlowej, jak i podczas zagranicznych podróży, klienci szukają tej marki, gdyż wiedzą, że gwarantuje ona uzyskanie usług na najwyższym poziomie.

Kwalifikacje i wiedza pracowników

Większość innych sprzedawców detalicznych nie posiada czasu ani odpowiedniej wiedzy, aby pomóc klientom podczas wyboru opcji odbitki. Pracownicy w firmach będących członkami sieci Kodak Express zostali przeszkoleni tak, aby pomóc klientom i dać im odpowiednie wskazówki. Gwarantuje to pozytywny odbiór przez klientów i zwiększa ich lojalność.

Zakres usług
Jako specjalista w dziedzinie fotografii, sieć Kodak Express oferuje więcej niż tylko podstawowe usługi dostarczane przez innych sprzedawców detalicznych. Dostępnych jest wiele opcji o wartości dodanej, które oferują klientom większy wybór oraz zachęcają ich do przeprowadzania transakcji generujących większy zysk.

Korzystne oferty promocyjne
Szeroki zakres produktów dostępnych w sieci Kodak Express oraz możliwość wyboru różnorodnych opcji odbitek sprawia, że dla klientów dostępne są różne oferty promocyjne. W ten sposób stworzona zostaje większa liczba ofert skierowanych do konkretnej grupy klientów, która wraz z odpowiednio zaprojektowanymi reklamami graficznymi przyciąga większą liczbę klientów do sklepu.
View E-Book        Pobierz plik w formacie PDF