Prodejní zkušenosti KODAK EXPRESS

MÁME JEDINEČNOU
NABÍDKU SLUŽEB
Služby provozoven Kodak Express mají na rozdíl od služeb většiny ostatních prodejců mnoho výhod. Těchto výhod můžete ve Vaší provozovně využít k zajištění maximální věrnosti Vašich zákazníků. Zákazníci se zájmem o jakékoliv služby týkající se fotografií budou hledat pouze a jenom provozovny Kodak Express.

 

Značka Kodak
Značka Kodak je synonymem kvality, spolehlivosti a důvěryhodnosti. V globalizovaném světě a nejisté době hledají zákazníci značku, které vždy zaručí perfektní výsledky nejen při vyvolání filmů či fotografií.

Zkušenosti a odbornost zaměstnanců
Kodak Vás podpoří při výběru a školení zaměstnanců. Takže Vaši kompetentní a ochotní zaměstnanci udělají pro zákazníky s radostí vše, co bude požadováno. A třeba i něco navíc.

Hloubka a rozsah služeb
Jako specialista na fotografii a věci s fotografií související může Kodak Express nabídnout zákazníkům i mnoho nadstandardních služeb. Zákazníci mají pak možnost vybírat si z komplexní nabídky služeb s přidanou hodnotou, ať již jsou to fotoknihy nebo fotokalendáře.

Skvělé akční nabídky
Široký rozsah fotoslužeb nabízených řetězcem Kodak Express umožňuje vytvářet pro zákazníky mnoho lákavých nabídek. Akční produktové nabídky kombinované s dobrou propagací přilákají do Vašeho obchodu více zákazníků.

View E-Book        Stáhnout PDF